Reflexná terapia

Reflexná terapia alebo tiež Reflexológia je jednou z najstarších prírodných liečebných metód. Jej vek sa odhaduje na 5000 rokov dokonca sa uvádza prvá zmienka okolo roku 4000 pred n. l.

Čítať ďalej: Reflexná terapia

Čítanie z tváre

Viete, že keď čínski cisári ochoreli, nezavolali si svojich lekárov, aby ich liečili, ale nechali ich popraviť? Zbláznili sa? Kdeže!

Čínski cisári mali tých najlepších lekárov z celej svojej ríše. Širok-ďaleko nebolo lepších. Ich úlohou však bolo dosiahnuť, aby cisár neochorel.

Čítať ďalej: Čítanie z tváre

Irisdiagnostika

 Za otca iridológie je považovaný Ignác von Pezcely ( r.1826 ). Ako malý chlapec liečil sovu, ktorá mala zlomené nohy. Pri tom si všimol, že v spodnej časti dúhovky sa jej objavila čierna škvrna.

Čítať ďalej: Irisdiagnostika

SU JOK

Slová Su – Jok, sú kórejským výrazom pre ruku a nohu. Je založený na princípe podobnosti. Ruky a nohy tu slúžia ako určité riadiace pulty, prostredníctvom ktorých je možné ovplyvňovať zdravotný stav človeka.

Čítať ďalej: SU JOK

Numerológia

Čísla v mriežke a zdravie

Každé číslo nesie jedinečnú informáciu, ktorá ovplyvňuje život človeka a to nie len po stránke duchovnej, psychickej, ale i fyzickej, to znamená zdravia. Kľúč k úspechu  spočíva v porozumení týchto daných informácií a v rozpoznaní nadmerného hromadenia vnútornej energie a ďalej spôsobu odvedenia tejto energie.

Čítať ďalej: Numerológia

Reiki

Reiki – univerzálna energia lásky a života, umenie prirodzeného liečenia

V dnešnej dobe je veľmi ťažké nájsť čistý zdroj energie pre náš každodenný život.

Čítať ďalej: Reiki

Vyšetrenie živej kvapky krvi

Čo povie JEDNA KVAPKA KRVI
Alebo
Darkfield-MOŽNOSŤ PRE KAŽDÉHO
Nemecký lekár Dr.G.Enderlein pred 60 rokmi objavil túto priekopnícku metódu skúmania kvapky živej krvi.

Čítať ďalej: Vyšetrenie živej kvapky krvi